Strešné krytiny

Ak si neviete rady s výberom strešnej krytiny, obráťte sa na nás. Pomôžeme vám vybrať najlepšiu strešnú krytinu, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu. 

Používame kvalitné strešné krytiny a príslušenstvo od renomovaných a overených výrobcov. Výber správneho výrobcu je základ, pretože nie je krytina ako krytina, čo sa časom samozrejme prejaví. 

Chceme, aby naši zákazníci dostali len to najlepšie na trhu, čo sa týka pomeru cena a kvalita. Sme presvedčení o tom, že kvalitne odvedená práca a spokojný zákazník je tou najlepšou reklamou.

Výber peknej strešnej krytiny ešte nie je zárukou spokojnosti s očakávaným výsledkom. Ďalším dôležitým faktorom je kvalitne odvedená montáž. Môže sa zdať, že montáž strešnej krytiny je jednoduchá záležitosť, pri ktorej sa nedá nič pokaziť, ale opak je pravodu. Neodborná montáž skracuje životnosť strechy a postupne sa môžu prejaviť nečakané poškodenia, čo pre vás znamená ďalšie vyhodené peniaze.

Nová strecha je investíciou na desiatky rokov, preto určite investujte do kvality.

Partneri

Terran

Spoločnosť Terran distribuuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému. Základnou surovinou škridiel Terran je betón. Produktová línia ponúka množstvo farieb, odtieňov a povrchových úprav, čím uspokojí i náročnejšie dizajnové a kvalitatívne požiadavky.  

Tondach

Pálená strešná krytina Tondach je vyrábaná najmodernejšou technológiu a z tých najlepších surovín. Vyznačuje sa výbornými vlastnosťami ako je extrémna odolnosť, nezávadnosť a plná recyklovateľnosť. Strešné krytiny Tondach spadajú do kategórie 100% prírodných produktov. Vďaka svojim vlastnostiam nestráca svoju krásu a nemení odtieň ani pri vysokých teplotách. Dlhá životnosť je samozrejmosťou.  

Zambelli

Výrobca odkvapových systémov kvality “Made in Germany¨. Široký sortiment produktov vrátane špeciálnych veľkostí. Rafinovanosť a pekný tvar robia z odkvapových systémov Zambelli zaujímavý architektonický komponent.